Toshiba Klima Servisi


Sağlamlığı ve parçalarının uzun ömrü ile dünyaya nam salan Toshiba marka klimalarınızın bakım ve onarım işlemleri için iklimservis.net adresini kullanabilirsiniz. 1 yıllık servis garantisi ve konum odaklı çalışma sistemi ile kaliteli ve hızlı hizmet sunan Toshiba Klima Servisi için online olarak ya da telefonla müşteri temsilcisine bağlanarak talep formu oluşturabilirsiniz.

Klima Servisi

Hızlı hizmet şiarının en güzel örneği

Klimanızın tamiri ya da montajı için servis desteğine ihtiyacınız varsa iklimservis.net adresinde alacağınız hizmet sizi son derece memnun edecektir. Bir müşterinin teknik servisten istediği ne varsa yerine getirmek üzere misyon belirleyen bu sayfada siz Toshiba Klima Servisi için başvurduğunuz anda adresiniz uydu sisteminde taranarak diğer ekiplere haber verilir. Size en yakın konumdaki ekip ise adresinize yönlendirilerek kısa sürede servis desteğini ulaştırması sağlanır. Türkiye’de en hızlı servis hizmetini sunan iklimservis.net tarafından geliştirilen konum odaklı çalışma sistemi ev ve işyerlerinizde klimalarınızın arızalanması durumunda mağdur olmamanızı ve kısa sürede klimaların eski performansına kavuşmasını sağlar. Hem zaman hem de emek harcamadan işlem yapabileceğiniz bu sayfada 1 yıllık servis garantisi ise memnuniyet sağlayan en önemli etkenlerden birisidir.

Klima Tamiri

Alanında uzman teknik personel

Personel kadrosunu belirlerken eğitim ve deneyim kriterlerine önem veren bu sayfada Toshiba Klima Servisi için görevlendirilen ekipler uzmanlık testlerinden geçmiş deneyimli personelden oluşur. Bu sayede teknik konularda yaşanabilecek tüm aksaklıkların giderilmesi için yeterliliğe sahip bir servis desteği almış olursunuz. Hız ve kaliteden ödün vermeyen iklimservis.net tarafından sağlayan en büyük avantajlardan olan 1 yıllık servis garantisi ise tüm işlemler için geçerlidir. Teknik servis evinizde ya da işyerinizde tamir ya da bakım işlemi gerçekleştirirse yapılan tüm işlemler 1 yıl boyunca garanti kapsamında tutularak kaydedilir. Kayıt altındaki işlemlerden kaynaklı bir sorun yaşadığınızda ise ek ücret ödemeden tekrar servis desteği alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren bu sayfada hem hızlı hem de kaliteli bir hizmet alarak klimalarınızın yaza hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden müşteri temsilcileri ile iletişim kurun.

Klima Servisi

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN