Okmeydanı Klima Servisi


Okmeydanı Klima Servisi
mizi denediniz mi? Firmamız, tüm markaları kapsayan (Arçelik, Vestel, Daikin, Bosch, Mitsubishi, Samsung ve diğerleri) teknik servis ağı ile beraber ürünlerinizi tekrar eski verimi ile kullanabilme olanaklarını sunuyor. Bilindiği gibi bu tarz ürünler, çeşitli sebeplerden dolayı zamanla garanti kapsamı dışında kalmakta ve bu durum da kitlelerin mağdur olmasına neden olabilmektedir. Sıfır bir ürünü satın almak sizlere ciddi anlamda maddi kayıp yaşatacağı gibi, teknik servis kapsamı dışında kalmış ürünlerinizi çöp olarak görmemenizi öneriyoruz!

Klima Servisi

Okmeydanı Klima Servisimiz, kısa süre içerisinde ürünlerin onarım & bakım hizmetlerini tamamlayarak, ürünleri tekrar eski verimi ile kullanma olanaklarını sağlamaktadır. Bu noktada çıtamızı her geçen gün daha üst seviyelere çekiyor ve üstün hizmetlerden faydalanmanıza yönelik bir çalışma ortamı başlatmaktan da geri kalmıyoruz. Bizlerin güvencesi altında yer alarak artık ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilme ve aynı zamanda tamir hizmetlerinden faydalanabilme durumu söz konusudur. Lider firmamız, Okmeydanı Klima Servisi olarak bölgenin tüm mahalle ve sokaklarına hizmet olanakları sunabiliyor.

 

Okmeydanı bölgesinde bozuk ürün kalmayacak!

 

Firmamız, bu bölgede yer alan tüm yaşam alanları ve işletmelere sunmuş olduğu çözümlerle beraber öne çıkmaktadır. Artık kaliteli bir hizmetin kapılarını aralamak ve aynı zamanda firmamızın güvencesi altında yer almanız bakımından önünüzde herhangi bir engel kalmıyor! Tercihinizi doğrudan bizlere iletmek ve yüksek kalitede çözümler üreten Okmeydanı Klima Servisimizin güvencesiyle ürünlerinizi ilk gün ki kadar yüksek randımanlı bir şekilde kullanma fırsatına sahip olun.

Klima Tamiri

Her geçen gün çıtasını bu alanda genişleten ve daha uç noktalara taşıyan firmamız, Okmeydanı Klima Servisi olarak var olan hizmetlerini sizlerle buluşturmaktadır. Ürünlerin soğutmama & ısıtmama problemleri, su sızdırma problemleri, yüksek gürültü ile çalışma problemleri (fan tıkanıklığı veya fan arızası), elektrik kaçağı veya dönemsel bakımlarını yapan firmamızdan hemen bir iletişim ortamı yaratmayı ihmal etmeyin. Okmeydanı Klima Servisi olarak çıtamızı her geçen gün arttırıyor, kaliteli bir hizmeti ele almanıza yönelik çalışmalar ile sizlere ürünleri tekrar eski verimi ile kullanma fırsatları veriyoruz.

Klima Servisi

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN