Mecidiyeköy Klima Servisi


Mecidiyeköy, İstanbul’un tartışmasız en büyük ve aynı zamanda en çok yaşam alanı & işletme barındıran ilçeleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple pek çok beyaz eşya ve diğer ürünlere istinaden teknik servis hizmetleri sunan firma araştırmaları sürmektedir. Mecidiyeköy Klima Servisimiz, bu alanda özel hizmetleri tarafınıza sunabilmek ve sizleri garanti kapsamı içerisinde tutabilmek açısından çalışmaktadır. Siz de bu cazip hizmetleri doğrudan ele alabilmek ve bizlerin güvencesi altında yer alabilmek açısından hemen iletişiminizi sağlayın.

Klima Servisi

Alanında lider hizmetleriyle çıtasını çok daha üst alanlara taşıyan ve kaliteli hizmetleri Mecidiyeköy Klima Servisi adı altında alma şansları tanıyan firmamız, elverişli bir ortam yaratarak, üstün hizmet politikalarından faydalanabileceğiniz bir hizmeti tarafınıza sunmaktadır. Servisimiz, bugüne kadar binlerce ürünün onarım ve bakım hizmetlerini ele almayı başarmıştır. En sık karşılaştığımız klima sorunları ise;

 

  • Klima ısıtmama ve soğutmama arızaları
  • Klima parça değişim talepleri (%100 orijinal yedek parça – garanti belgesi)
  • Klima gürültülü çalışma problemleri
  • Klima fan temizliği ve dönemsel klima bakımları
  • Klima su kaçırma problemleri

 

Klima bakım & onarım hizmetleri ne kadar sürede tamamlanıyor?

 

Mecidiyeköy Klima Servisimiz, kendi alanında barındırmış olduğu yedek parçaları ve donanımlı ustaları ile beraber aynı gün ürünlerinizi tekrar kullanabilme şansları vermektedir. talebinize istinaden bulunduğunuz alanlara geliyor ve ürünlere ilişkin kapsamlı bir hizmeti ele almanıza yönelik çalışmalar sunmaktan da geri kalmıyoruz. Siz de garanti süreci altında yer alabilmek ve kaliteli hizmetlerin kapılarını aralamak açısından hemen Mecidiyeköy Klima Servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Tamiri

Parça değişimlerinden sonra bir garanti süreci oluşturan ve sizlere öncü hizmet politikaları aktaran firmamız, Mecidiyeköy Klima Servisi olarak elde ettiği başarısını tüm İstanbul geneline yaymayı başarmıştır. Artık klimalarınızda yaşanan sıkıntılar sebebiyle mağdur olmayacak, kendinizi firmamız güvencesine bırakarak, tüm ürünlerin ilk gün ki kadar verimli çalışabileceği hizmet türlerinden faydalanabileceksiniz. Bir tıkla hemen iletişiminizi sağlayabilir, siz de bu alanda en kaliteli hizmet türlerini ele alma şanslarına erişebilirsiniz. Mecidiyeköy Klima Servisimiz, teknik anlamda ürünlerinizi tekrar kullanabilmeniz ve sorunsuz bir şekilde cazip hizmetlerden faydalanabilmeniz bakımından buradadır!

Klima Servisi

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN