Kurtuluş Klima Servisi


Şişli’nin Kurtuluş mahallesinde sizlere klima servis hizmetlerimizi sunmaya başladık! Son birkaç senedir çıtasını tüm İstanbul geneline yayabilme noktasında emin adımlar atan Kurtuluş Klima Servisimiz, bu noktada ise var olan hizmetlerini siz değerli kitleler ile buluşturabilmek adına yoğunlukta bir çalışma ortamı hazırlamaktadır. Ürünlerinizi tekrar ilk zaman ki performansları ile değerlendirebilmek ve garanti kapsamı altında yer alacak ürünlerle beraber sorunsuz bir kullanım alanı yaratmak ister misiniz?

Klima Servisi

Kurtuluş Klima Servisimiz, bugüne kadar bölgede yer alan pek çok ürünün bakım ve onarımlarını sorunsuzca sağlamıştır. Başta parça değişimi, su sızdırma problemleri, soğutmama veya ısıtmama problemleri, gürültülü çalışma problemleri, fan temizliği ve dönemsel klima bakımı gibi birçok sorunlara ilişkin hemen teknik servisimizi arayabilirsiniz. Teknik servisimiz bu hususta hizmetlerini %100’e kadar sizlerin memnuniyetine yöneltmekte ve sayede üstün hizmet politikalarını sunma konusunda da emin adımlar atmaktadır. Donanımlı bir firma olarak çalışan, alanında ise Kurtuluş Klima Servisi olarak pek çok kişi tarafından “ortak tercih” olarak görülen firmamızın bir parçası olabilirsiniz.

 

Kurtuluş’un öne çıkan teknik servisi bir telefon kadar uzağınızda!

 

Bir telefon ile randevu almak ve aynı zamanda ustalarımızın, bulunduğunuz muhite gelerek klima sorunlarına istinaden çözümler üretmesine aracılık etmek bakımından hemen bizimle iletişime geçin. Bu alanda sunmuş olduğumuz muhteşem hizmetlerle her geçen gün öne çıkmanızı sağlıyor, donanımlı hizmetlerimizi bir tıkla ele almanıza aracılık ediyoruz. Kurtuluş Klima Servisi olarak, lider hizmetlerin tamamını cazip fiyatlardan sunan teknik kadromuz, ayrıca ürünlere doğru dokunuşlar sunarak tekrar ilk gün ki kadar verimli kullanabilme olanaklarını da tarafınıza iletebilmektedir.

Klima Tamiri

Üstün bir hizmeti tek tuşla sağlamak ve sizleri firmamızın güvencesi altında tutmak adına buradayız! Hemen siz de Kurtuluş Klima Servisi olarak bizlere ulaşın, sorunsuz bir hizmeti değerlendirme fırsatlarına sahip olun. İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine yönelik çalışmalar sunan teknik kadromuz, kendi stoklarında barındırdığı orijinal yedek parçalar ve donanımlı ustalarıyla beraber bozuk olan ürünlerinizi tekrar eskisi kadar performanslı bir şekilde kullanma şansları vermektedir. Bu hususta ise Kurtuluş Klima Servisi olarak hemen bizi tercih edebilirsiniz.

Klima Servisi

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN