Kombileriniz emin ellerde

Dünyanın popüler olarak kullandığı çevreye en az zararı veren ve en az enerji ile en fazla verimliliği sağlayan doğalgaz, evlerimize kombiler ile ısı sağlıyor. Zamanla tamir ve bakım işlemi ile verimliliğinin artırılması gereken kombileriniz iklimservis.net adresinde uzman ellerde. Alanında uzman Kombi Servisi ekiplerle Kombi Arıza ve Kombi Bakımı hizmetlerini kaliteli ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Çalışma prensibi memnun edici

Klasik teknik servis anlayışını bir kenara bırakarak tabuları yıkan iklimservis.net ile Kombi Tamiri talebinde bulunduğunuz anda hizmet almak için geri sayıma başlayabilirsiniz. Konum odaklı çalışma sistemi ile İstanbul gibi kalabalık bir şehirde dahi nokta atışı yönlendirmelerle Kombi Servisi hizmetini kısa sürede almanızı sağlayan ekip çalışması size en kaliteli Kombi Bakımı ve Kombi Arıza işlemlerini en kısa sürede edinme olanağı sunuyor. Dilediğiniz konuda iletişim kurabileceğiniz uzman teknik ekip üyeleri ve alanında eğitim almış ustalarla işlemlerinizi 1 yıl garantili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığı işin arkasında duran ve gereken teknik desteği 1 yıl boyunca sağlayan bu sitede müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi sizi ziyadesiyle memnun edecek. Sektörde sunduğu avantajlar ve sağladığı garantili hizmet ile ön plana çıkan iklimservis.net güvencesi sizi konforlu hizmet ayrıcalığı ile tanıştıracak.

Kombi Tamiri

Bakım ekibinden temizlik ve parça değişimi

Gelişmiş hizmet ağı ile ansızın gerçekleşen bir arıza sonrasında ihtiyaç duyduğunuz Kombi Tamiri işlemini sadece bir telefonla gerçekleştirebilirsiniz. Günlerce servis beklediğiniz geçmiş deneyimlerinizi unutun. Siz telefonla ya da e-posta yoluyla Kombi Servisi hizmeti talep ettiğiniz anda adresinize yönlendirilen uzman ekipler Kombi Arıza ve Kombi Bakımı işlemlerine anında müdahale edecek kapasitededir. Evinizin sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayan kombilerinizin hem yaz hem de kış aylarında bakıma ve yenilenmeye ihtiyacı olacaktır. Bu noktada devreye giren bakım ekibi kombilerinizin verimli çalışma düzenini koruması ve en üst seviyede fonksiyon sağlaması için gerekli temizleme ve parça değişimi işlemlerini gerçekleştirir. Teknik servisin ele aldığı her işlem 1 yıl boyunca servis garantisindedir ve yaşayabileceğiniz teknik aksaklıklarda hemen iletişim kurarak arızanın giderilmesini talep edebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Kombi  Servisi