Kıraç Klima Servisi

Kıraç Klima Servisimiz, bölgede yer alan bozuk klimaların en kısa sürede bakım & onarım avantajlarını sağlayabilmek adına çıtasını her geçen gün daha üst pozisyonlara taşımaktadır. %100’e kadar kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmak ve cazip avantajlardan faydalanarak, bizlerin güvencesi altında yer alabilmenizi sağlamak adına çalışmaktayız. Her daim kalitesinden ödün vermeden emin adımlar atan ve aynı zamanda %100’e kadar sizleri garanti kapsamında tutan firmamız, klimalarınızda yaşanan tüm arızaları gidermek ve randımanını / performansını ilk dönemlerde ki kadar yüksek almanızı sağlamak adına buradadır!

Klima Servisi

Elverişli bir hizmet politikasını sunabilmek açısından kendisini geliştiren ve bu alanda üstün hizmetler sunan firmamız, Kıraç Klima Servisi olarak her geçen gün çıtasını arttırmayı hedeflemektedir. Stoklarımızda yer alan ve tüm markaları kapsayan %100 orijinal yedek parça ile beraber, klimalarınızda herhangi bir parça değişimi yaşanırsa hemen teknik servisimizin garantisi altında yer alıyorsunuz! Sizlere garanti belgesiyle hizmetler sunan ve bu alanda cazip imkanları ele alma şansları sunan firmamız, Kıraç Klima Servisi olarak var olan hizmetlerinden hiçbir şekilde ödün vermemektedir.

 

Kıraç Klima Servisimizden uygun fiyatlar ile faydalanın!

Kıraç Klima Servisimiz, cazip fiyat etiketlerinden hiçbir şekilde şaşmıyor ve her geçen gün sizleri daha fazla üst planlara taşıyabilme yönünde kendisini geliştiriyor. Alanında önemli bir yer edinen ve sunduğu hizmetler doğrultusunda ise marka değerini arttıran firmamız, artık bölgede yer alan bozuk klimaların tamamını kısa sürede onarım hizmetlerine dahil etmekte ve cazip avantajların tamamını da doğrudan ele almanıza yardımcı olmaktadır. %100’E kadar orijinal parça değişimlerinin yanı sıra;

 

  • Klima soğutmama & ısıtmama sorunlarını anında çözüyoruz.
  • Fan temizliği ve dönemsel klima bakımlarınızı sağlıyoruz.
  • Klimalarınızın gürültülü çalışma problemlerini önlüyoruz.
  • Bakımının düzenli yapılmadığı durumlarda rastlanılan “su kaçırma” problemine çözüm üretiyoruz.
  • Klimalarda yaşanan elektrik kaçağı problemlerine çözümler sağlıyoruz.

 

Bu denli bir hizmet ile beraber Kıraç Klima Servisimizden faydalanmak ve her geçen gün daha güvenilir ortam zeminleri yaratan firmamızdan hizmetler almak adına hemen bizi tercih edin. Alanının lider firması olarak çıtamızı arttırmaktan geri kalmadığımız gibi, her anlamda da cazip hizmet türlerini değerlendirme noktasında sizlerin destekçisiyiz.

Klima Servisi

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN