İmmergas Kombi Servisi


Türkiye’nin en uzun ömürlü kombi markalarından olan İmmergas marka kombilerinizin filtre değişimi ve tesisata bağlı ısınma sorunlarını gidermek için de petek temizleme işlemini yaptırabileceğiniz İmmergas Kombi Servisi hizmetini hızlı ve güvenli bir şekilde alabileceğiniz ideal adres iklimservis.net sayfasıdır. Alanında uzman teknik ekip personeline emanet edeceğiniz kombilerinizin tüm bakımları garantili bir şekilde gerçekleştirilir.


Sektörde sağladığı kaliteli hizmetin yanı sıra teknik ekip kadrosu ile müşteri iletişiminin güçlülüğü ile de dikkat çeken iklimservis.net adresinde konum odaklı çalışma sistemi kullanılıyor. Bu sistem kapsamında İmmergas Kombi Servisi talebinde bulunmak için müşteri temsilcileri ile iletişim kurarsanız, siz talepte bulunduğunuz anda size en yakın konumdaki teknik ekip adresinize yönlendirilir ve hizmeti en kısa sürede almanız sağlanır. Haftalarca servis beklediğiniz eski deneyimlerinizi aklınızdan silip atacağınız hızlı ve kaliteli hizmeti bu sayfadan alabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve ideal fiyat politikası uygulayan bu sayfada hem maddi hem de manevi anlamda memnun olacağınız bir servis desteği sizi bekliyor. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak servis hizmetinin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için telefon numaralarını ya da e-posta adresi yoluyla online talep oluşturmayı tercih edebilirsiniz.

Klima Tamiri

1 yıl servis garantisi

Kombilerinizin yoğun bir çalışma temposu yaşadığı kış aylarından sonra bir sonraki yıla kadar aynı tempoda çalışmaması zamanla filtrelerde çatlak oluşumuna ya da ısıtma sistemlerinde tortu birikimine neden olabilir. Eğer periyodik kombi bakımı yaptırmıyorsanız kombilerinizin ciddi bir arıza vererek size daha büyük masraflar çıkarması kaçınılmazdır. Siz de İmmergas Kombi Servisi hizmeti alarak kombi bakım ve onarım işlemlerinizi garantili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzman ekiplerin gerçekleştirdiği parça değişimi ya da bakım işlemleri 1 yıl boyunca iklimservis.net güvencesi ile garanti kapsamındadır. Teknik olarak yaşayacağınız her problemi danışabileceğiniz müşteri temsilcisi ile haftanın her günü iletişim kurabilirsiniz. Uygun olduğunuz zaman dilimini ve adresinizi bildirerek kaliteli ve ayrıcalıklı servis hizmetinden kolaylıkla faydalanabilmeniz için geliştirilen çağrı merkezinde uzman müşteri ilişkileri yöneticileri ile çalışmanın konforunu hissedeceksiniz.

Klima Servisi

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Baykan Kombi Servisi
İmmergas Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi
Süsler Kombi Servisi
Beretta Kombi Servisi

Auer Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Buhara Kombi Servisi

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN