Göktürk Klima Servisi


İstanbul’un Göktürk mahallesine klima bakım & onarım hizmetlerini sunan firmamız, bölge de yer alan pek çok yaşam alanı ve ticari bölgelerde bulunan ürünleri ele almıştır. Sizlere kaliteli bir hizmet ağını sunmak ve aynı zamanda güvencemiz altında yer alma şansları veren firmamız, elde etmiş olduğu bu başarıyı çok daha üst alanlara taşımakta ve cazip hizmetleri değerlendirme fırsatlarını tarafınıza sunmaktadır. Göktürk Klima Servisi olarak kaliteli hizmetlerden faydalanmanız ve teknik servis ağımızın güvencesi altında yer alabilmeniz bakımından buradayız! Günümüzde en sık karşılaşılan klima problemleri;

Klima Servisi

  • Klima dönemsel bakımları
  • Klima su sızdırma problemleri
  • Klima gürültülü çalışma ve fan temizliği
  • Klima soğutmama problemleri
  • Klima ısıtmama problemleri
  • Klima elektrik kaçağı problemleri

 

Şeklinde sıralanmaktadır. Göktürk Klima Servisi olarak tüm bu sorunları, bütün markaları ele alarak çözüme kavuşturuyor ve sizlere lider hizmetlerimizi yansıtmaktan da geri kalmıyoruz. Cazip fırsatları bu noktada ele almak ve bizlerden kaliteli bir hizmeti değerlendirebilmek açısından hemen iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Onlarca farklı profesyonel ustamız ile beraber Göktürk Klima Servisi hususunda sizleri garanti kapsamına alıyoruz.

 

%100 orijinal yedek parça değişimleri!

 

Göktürk Klima Servisimiz, %100 orijinal olan yedek parça değişimlerini sağlamakta ve sizlere bir garanti belgesi sunmaktadır. Bu sayede ürünlere istinaden yaşanan problemleri çözüme kavuşturmak ve firmamızın güvencesi altında yer almanız bakımından önünüzde herhangi bir engel kalmamaktadır. her daim kalitesini ön seviyeler de tutan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber çıtasını her alanda daha üst sıralara taşıyabilmek adına da çalışmalarını sürdürmektedir.

Klima Tamiri

Böylelikle başta Göktürk Klima Servisi olmak üzere, diğer tüm İstanbul ilçelerini ve mahallelerini kapsayan teknik servis ağımızdan faydalanabilirsiniz. Ürünlerin keşfini sağladıktan sonra, hatalı veya arızası olan bölümlere istinaden tarafınıza bilgiler aktarılıyor; sizlerin onayı doğrultusunda da bakım & onarım hizmetleri sağlanıyor. Böylesi önem taşıyan ve aynı zamanda pek çok kişi tarafından ortak tercih olarak görülen firmamızın güvencesi altında olmak ister misiniz? Hemen Göktürk Klima Servisi olarak bize ulaşın, hizmetleri çok daha üst pozisyonlara aktarın.

Klima Servisi

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

 

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN