Florya Klima Servisi


Florya Klima Servisi
miz, çıtasını daha üst alanlara taşıyabilmek adına hizmetlerini tüm İstanbul geneline yaymayı başardı. Artık uygun fiyatlardan klima problemlerinizi çözüme kavuşturmak ve tüm arızalarını giderebilmek açısından buradayız! Bu alanda en ekonomik hizmetleri tarafınıza sunabilmek adına kaliteli teknik kadrosuyla doğru dokunuşlar yapan firmamız, elde ettiği başarısını çok daha üst klasmanlara taşıyor ve sizleri garanti altında tutmaktan geri kalmıyor. Bu denli bir hizmetin kapılarını aralamak ve bizlerin güvencesi altında yer almak bakımından hemen iletişime geçin.

Klima Servisi

En kaliteli hizmetleri ışık hızında sunabilmek, Florya Klima Servisi olarak tüm markaları kapsayan bir garanti ağından faydalanabilmenizi sağlamak bakımından çıtamızı çok daha üst alanlara taşımaktayız. %100’e kadar orijinal parça değişimlerini sunma noktasında çalışan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber çıtasını çok daha üst alanlara taşıyabilmek adına kendisini geliştirmektedir. Bir tıkla tercihinizi bize yöneltmek ve Florya Klima Servisi hizmetlerinden faydalanmak artık oldukça kolay!

 

Ustalarımız doğru dokunuşlar ile klimanızı tamir ediyor!

 

Ustalarımız, ürünlerinize doğru dokunuşlar yaparak klimaların tamir hizmetlerini tamamlamaktadır. Alanında önemli bir yer edinen Florya Klima Servisimiz, bugüne kadar binlerce ürünün tamirat hizmetlerini tamamlamış ve aynı zamanda öne çıkmanıza yardımcı olmuştur. İstanbul’da birçok kliması bozuk olan işletme ve yaşam alanları, ürünlerinin garanti kapsamının dolmasıyla beraber yeni bir klima almaya meyil etmektedir. Servisimiz, ürünlerinizi en kısa sürede ilk gün ki performansına ulaştırma konusunda çalışmalarını sürdürüyor ve sizlerin kaliteli bir hizmet politikasından faydalanmanıza aracılık ediyor.

Klima Tamiri

O halde hemen siz de iletişiminizi tarafımıza ulaştırabilir, böylelikle Florya Klima Servisimizden faydalanma şansları elde edinebilirsiniz. Her geçen gün çıtasını daha üst seviyeye taşıyan ve günlük onlarca farklı yaşam alanı ve haneye konuk olarak klima problemlerini ortadan kaldıran firmamız, %100 orijinal yedek parçalarıyla beraber ürünlerinizden tam verim alma şanslarını elde etmektedir. Tercihinizi hemen bizlerden yana kullanın, kaliteli hizmetlerin kapılarını aralama şansları elde edin. Florya Klima Servisi olarak bu alanın lider firması konumunda yer alıyor ve üstün hizmetlerimizden faydalanmanıza katkı sağlıyoruz.

Klima Servisi

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

 LG Klima Servisi
 Panasonic Klima Servisi
 Toshiba Klima Servisi
 Mitsubishi Klima Servisi
 Altus Klima Servisi
Ariston Klima Servisi

Bosch Klima Servisi
Alarko Klima Servisi
 Kumtel Klima Servisi

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN