Ferroli Kombi Servisi


Kombilerin sağladığı sınma ve sıcak su ihtiyaçlarını düzenli ve aynı performansla yerine getirebilmeleri için periyodik bakımlarının yapılmaları oldukça önemlidir. Bu noktada Ferroli marka kombileriniz için her türlü tamir ve bakım işlemini yapabileceğiniz Ferroli Kombi Servisi hizmetini iklimservis.net adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hem bütçenize hem de kombinize uygun

Kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli konu filtre ve iç aksam malzemelerinde meydana gelen tıkanıklıklardır. Eğer kombilerinizin eskisi gibi ısıtmadığını ya da doğalgaz faturanızın daha fazla geldiğini düşünüyorsanız periyodik bakım zamanınız gelmiş demektir. Ferroli marka kombilerinizin yüksek performansla çalışması ve ciddi arızalar vermemesi için bakımları aksatmamanız gerekir. Bu noktada Ferroli Kombi Servisi hizmeti alabileceğiniz iklimservis.net adresinde kaliteli ve hızlı hizmet alarak kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip kadrosu ile çalışmanın size sağlayacağı ayrıcalığı ve konforu yaşarken uygun fiyat ve ödeme yöntemleri ile alışveriş yaparak hem bütçenize hem de kombilerinize en uygun talebi oluşturacaksınız. Online kanalla ya da iletişim numaralarını kullanarak müşteri temsilcilerine ulaşmanız servis talebinizin oluşturulması için yeterlidir. Sonrasında servisin evinize ya da işyerinize ulaşması oldukça kısa sürede gerçekleşecektir.

Klima Tamiri

Memnun edici servis deneyimi

Konum odaklı çalışma sistemine sahip olan Ferroli Kombi Servisi size en yakın konumdaki teknik ekibi adresinize yönlendirerek günler hatta haftalarca servis beklediğiniz o eski deneyimlerinizi unutturmayı amaçlamaktadır. Kombi arızalarında yaşanan mağduriyetleri kısa tutmak ve minimum zamanda maksimum hizmet ulaştırmak için geliştirilen bu teknikle müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan iklimservis.net personel kadrosunu belirlerken yeterliliğe sahip, alanında uzman ve eğitimli kadrolar oluşturmayı amaçlamaktadır. Zamanı etkili kullanan servis hizmetini kısa sürede ve kaliteli bir şekilde alabileceğiniz gibi servis tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler de 1 yıl garanti kapsamındadır. Teknik ekip tarafından gerçekleştirilen tüm parça değişimleri ve tamiratlar 1 yıl boyunca iklimservis.net güvencesi altında tutularak yaşayacağınız herhangi bir aksaklıkta tekrar servis talebi oluşturmanız sağlanır. Teknik bir hatadan kaynaklanan sorunlarda ikinci bir servis ücreti ödemeden 1 yıl boyunca hizmet alabileceğiniz bu sistem sizi son derece memnun edecek bir servis deneyimi yaşamanızı sağlar.

Klima Servisi

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Baykan Kombi Servisi
İmmergas Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi
Süsler Kombi Servisi
Beretta Kombi Servisi

Auer Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Buhara Kombi Servisi

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN