Baykan Kombi Servisi


Kombi markaları arasında sağladığı enerji tasarrufu ve üstün ısıtma kapasitesi ile göz dolduran Baykan marka kombilerinizin tüm bakım ve onarım işlemlerini iklimservis.net tarafından sağlanan Baykan Kombi Servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Talebiniz üzerine adresinize yönlendirilen teknik ekip görevlilerinin kısa sürede ulaşması için geliştirilen konum odaklı çalışma sistemi müşteri memnuniyetini sağlamak adına geliştirilmiştir.

İstanbul’da bile hızlı hizmet ulaşımı

Servis hizmetlerinde kullanıcıların en büyük sorunu zamansal ayarlamaların gerektiği gibi yapılamamasıdır. Tüketici hakları derneklerine ve şikayet birimlerine ulaşan en büyük şikayet yoğunluğu servis hizmetinin geç ulaşmasından kaynaklanmaktadır. Bu konuda özel bir ARGE çalışması yapan ve müşterilerine hızlı hizmet sunmayı amaçlayan iklimservis.net adresi ile Baykan Kombi Servisi hizmeti alabileceğiniz konum odaklı çalışma sistemi size zaman kazandırmak için tasarlanmıştır. Müşteri temsilcileri ile iletişim kurduğunuz anda devreye giren ve bulunduğunuz konumu ekiplerin yol bilgisayarına aktaran bu sistem ile aynı gün servis desteği almanız amaçlanmaktadır. İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde bile hızlı hizmet sağlamaya zemin hazırlayan bu sistem iklimservis.net kalitesi ile birleşince hızlı ve kaliteli bir servis hizmeti ortaya çıkıyor.

Klima Tamiri

Telefon numaraları ya da e*mail ile iletişim kurabilirsiniz

Kombilerin zamanla aşınan ya da tıkanan parçalarının değişimi ya da temizlenmesi için bakım ve onarım hizmeti sunan Baykan Kombi Servisi sayfasında hızlı hizmet sunmanın yanı sıra sağlanan bir diğer avantaj ise 1 yıllık servis garantisidir. Yapılan tamir ve bakım işlemlerinde 1 yıl boyunca geçerli olan servis garantisi kullanıcılara gönül rahatlığı ile başvurabilecekleri bir servis desteği sağlamaktadır. Teknik anlamda yaşayabileceğiniz tüm aksaklık ve sorunlarda garanti kapsamında yeni bir teknik destek başvurusunda bulunabileceğiniz servis garantisi teknik ekip sorumlusu tarafından imzalı bir kağıt ile size sunulur. Bu sayede hem hızlı hem de garantili hizmeti edinerek kombilerinizin performansını koruyabilir, ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşıladığınız kombilerinizin herhangi bir mağduriyete neden olmasını engelleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden iklimservis.net adresini ziyaret ederek telefon numaraları ya da e-mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Klima Servisi

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Baykan Kombi Servisi
İmmergas Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi
Süsler Kombi Servisi
Beretta Kombi Servisi

Auer Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Buhara Kombi Servisi

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN