Baxi Kombi Servisi


Ev ve işyerlerinin ısınma ihtiyaçlarını sağlayan akıllı kombi sistemleri ile hizmet veren Baxi marka kombileriniz için servis ve tamir hizmetlerini iklimservis.net aracılığı ile alabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip görevlilerinin yürüttüğü Baxi Kombi Servisihizmeti için iletişim kanallarını kullanarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hızlı ve garantili servis hizmeti

İstanbul genelinde yürüttüğü faaliyet çizgisi ile dikkat çeken iklimservis.net adresinde hızlı ve kaliteli hizmet alma olanağına sahip olacaksınız. Alanında eğitim almış teknik ekip görevlileri tarafından sağlanan Baxi Kombi Servisihizmeti ile kombilerinizin ısı dengesini koruyabilir, yüksek performansta çalışma sistemine tekrar kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Teknik arıza durumunda uzman desteğine ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olan bu sayfada hizmet talebinde bulunduğunuz anda adresinize yönlendirilen teknik ekip görevlileri tarafından tamir ve bakım işlemleri eksiksiz olarak gerçekleştirilir. Kombilerin çalışma yüküne bağlı olarak meydana gelebilecek arıza durumlarında ısınma ihtiyacınızı karşılayamamanız mağduriyetlere neden olabilir. Bu noktada devreye giren teknik ekipler hızlı ve garantili hizmet konforunu hissettirerek online desteği pratiğe dönüştürüyor.

Klima Tamiri

Kombi performansını artırın

Kombilerin yüksek ısıda çalışmaları için tüm boru ve iç aksamlarının belirli aralıklarla temizlenmesi ve parçaların bakım yapılması gerekir. Baxi Kombi Servisiile kombilerinizin tamir işlemlerinin yanı sıra bakımlarını da yaptırabilirsiniz. Filtre temizleme ve baca temizliği gibi işlemlerle doğalgaz kullanarak ısı sağlayan kombilerinizin daha iyi ısıtmasını sağlayabilir, bu sayede daha az enerji tüketerek daha fazla verim alabilirsiniz. Kombi bakımı için harcadığınız bütçeyi enerji tasarrufu olarak geri kazanacağınızı hesaba katarsanız zamanında ve düzenli bakım yaptırmanın avantajlarının saymakla bitmeyeceği de anlaşılır. Hem kaliteli bir ısınma sağlayabilir hem de doğalgaz faturanızı yüzde 40 oranında indirebilirsiniz. Daha fazla enerji her zaman daha fazla ısınma sağlamayacaktır.

 

Orijinal yedek parça

Bu noktada kaliteli hizmeti şiar edinen iklimservis.net adresinde 1 yıl garantili servis desteği alabileceğiniz Baxi Kombi Servisiekipleri kombilerinizin her türlü yedek parça değişimi ve tamirat işlemleri için yetkilidir. Gerekli durumlarda yapılan parça değişimlerinde kombilerin orijinal yedek paraları kullanılarak fabrika çıkışındaki yüksek performansını tekrar sağlamasına zemin hazırlanır.

Klima Servisi

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN